Mam na imię Marta.

Założyłam Klub Pewnych Kobiet dla pań, babek i dziewczyn, które chcą odkryć i wykorzystywać swoje mocne strony, które są gotowe rozwijać pewność siebie i robić to, co im się podoba. Tak, jak ja i Ty.

Jestem tak stara, że w ubiegłym tysiącleciu osiągnęłam pełnoletność.

Wychowałam się w rodzinie, w której rodzice pozwolili mi wybrać, kim będę w przyszłości, toteż do tej pory się ostatecznie nie zdecydowałam.

Wcześnie odkryłam, że kocham uczyć się nowych rzeczy, więc studiowałam iranistykę, dziennikarstwo, prawo, zarządzanie kryzysami, marketing i strategie marketingowe, i jako ostatnie – studia trenerskie. Spośród wymienionych kierunków tylko 3 „udało mi się” vs. „zdecydowałam się” ukończyć.

Pełnię za to wiele ról, przede wszystkim jestem żoną Stefana i mamą Oli i Zosi.

Znam się na prawie wszystkim, ale szczególnie na marketingu i sprzedaży online (przez 9 lat prowadziłam 3 sklepy internetowe z różnych branż: sprzedawałam angielskie książki do nauki gry na instrumentach, bieliznę dla mam karmiących oraz komponenty do mebli.

 

Od 2015 roku jestem trenerem rozwoju osobistego. Moim konikiem, pasją i ulubionym tematem jest asertywna komunikacja 🙂

***

Z pewnością siebie jest u mnie różnie. Są dziedziny, w których rwę się do odpowiedzi, jestem pierwsza i głośna, przekonana o słuszności tego, za czym stoję.

Są też sytuacje, w których bardzo łatwo podburzyć poją pewność. Takie, gdy zwątpienie i brak wiary w siebie są tak obezwładniające, że jestem sparaliżowana i nie potrafię nic zrobić.

Pewności siebie wciąż się uczę i mam nadzieję, że nigdy nie przestanę, więc jeśli chcesz mi towarzyszyć, to zapraszam. Bo razem jest raźniej 🙂

Razem możemy się pośmiać, razem odkryjemy coś nowego, razem wydobędziemy esencję nadającą aromat i moc.

W odsłonie Klubu Pewnych Kobiet nie jestem sama.

Jest nas coraz więcej, dołącz i Ty!

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co się akurat w Klubie dzieje i jakie tematy wyciągamy na światło dzienne, to zapisz się na newsletter 🙂

Możesz też subskrybować kanał KPK na YouTube,

albo polubić stronę KPK na Facebooku.

Na Instagramie znajdziesz trochę zdjęć zza kulis 😉